Selülit Ve Fazla Yağlardan Kurtulmanın En Etkili Yolu: VelaShape III

Selülit Ve Fazla Yağlardan Kurtulmanın En Etkili Yolu: VelaShape III

Ünlü Hollywood yıldızlarının hayranlıkla izlediğimiz kusursuz vücutlarının sırrı sizce ne olabilir?

  1. Genetik
  2. Artırılmış gerçeklik
  3. Sıkı diyet ve egzersiz programları
  4. Bir dizi estetik ameliyat
  5. VelaShape III

Bu şıkların hepsinde doğruluk payı olabilir. Ancak birçok ünlü daha sıkı, biçimli ve fit bir vücut için son yılların en yeni ve en etkili incelme tekniği olan VelaShape III uygulamasını tercih ediyor. FDA onaylı VelaShape III, her geçen gün biraz daha popüler hale gelen bir selülit azaltma ve bölgesel incelme tedavisi. Bölgesel yağlanma ve selülit problemleriyle ilgili pek çok tedavi seçeneği mevcut. Bu kavramların yabancısı değiliz. O halde VelaShape III teknolojisini diğerlerinden farklı kılan ne?

VelaShape III Nedir? Nasıl Çalışır?

VelaShape III; kızılötesi ışın, radyofrekans enerjisi ve doku mobilizasyon tekniklerinin bir arada kullanıldığı FDA onaylı bir selülit azaltma ve vücut şekillendirme uygulamasıdır. Kızılötesi ışın ve radyofrekans enerjisi yayarak yağ hücrelerini eritmeyi ve kolajen üretimini artırmayı sağlar. Doku mobilizasyonu tekniğiyle de bağ dokusu fibröz bantlarının azaltılması ve kan dolaşımının uyarılması sağlanır.

VelaShape III Hangi Sorunların Giderilmesinde Etkili?

VelaShape III, diyet ve egzersiz uygulamalarına rağmen vücuttan uzaklaştırılamayan bölgesel yağların giderilmesi ve de selülit görünümünün azaltılması için uygulanan bir tedavidir. Karın, bacak ve popo bölgesindeki çukurlu görünümü azaltmayı ve bu alanlarda depolanan inatçı yağları vücuttan uzaklaştırmayı hedefler.

VelaShape III Prosedürü Hangi Avantajları Sağlar?

Vücut şekillendirme uygulamaları arasında kesi ve iğne içermediği için non-invaziv olma avantajına sahiptir. Tüm cilt tipleri için uygun olan VelaShape III, etkili sonuçlar sunar. Uygulamada kullanılan teknolojilerin kombinasyonu ile daha sıkı bir cilt elde edilir. Kolajen sentezini uyarma özelliğiyle, uygulandığı bölgedeki cilt kalitesinde de ciddi bir iyileşme sağlar. Non-invaziv bir uygulama olduğu için günlük yaşantıyı sekteye uğratmaz. Hastalar işlem sonrası sosyal yaşantılarına kaldıkları yerden devam edebilirler.

VelaShape III Prosedürü Herkese Uygulanabilir Mi?

VelaShape III uygulaması yaptırmak isteyen kişilerin kullandığı ilaçlar ve kronik hastalıkları ile ilgili doktorunu mutlaka bilgilendirmesi gerekir. VelaShape III prosedürü aşağıdaki durumların varlığında uygulanmaz:

  • Kişi hamileyse
  • İşlem yapılacak alanda aktif bir enfeksiyon ve yara varsa
  • Kan pıhtılaşması ve damar tıkanıklığı gibi sorunlar varsa
  • Yakın bir zamanda kan sulandırıcı ilaç kullandıysa
  • Kontrol altına alınamayan diyabet sorunu varsa

VelaShape III Prosedürünün Yan Etkileri Var Mı?

VelaShape III FDA onaylı bir prosedürdür. İnsan sağlığını tehdit edecek ölçüde yan etkiler barındırmaz. Uygulandığı alanda karıncalanma, sıcaklık hissi ve kızarıklık meydana gelebilir. Tedavi sonrası bu olası yan etkiler hızla düzelir.

VelaShape III Kaç Seans Uygulanmalı?

Seans sayısı uygulanacak bölgeye bağlı olarak değişir. İstenilen sonuçlar için en az 3 seans uygulanması önerilir. VelaShape III haftada 1 kez uygulanmalıdır.

VelaShape III Sonrası Nelere Dikkat Etmeli?

VelaShape III tedavisinden maksimum neticeler alabilmek için hastaların da üzerlerine düşen bazı görevler var. Tedavi süresince bol su içmeye özen gösterilmelidir. Hiçbir prosedür tek başına mucize yaratamaz. Dolayısıyla hedeflenen sonuca ulaşabilmek için VelaShape III tedavisinin, diyet ve egzersiz programıyla desteklenmesi gerekir.

Neden VelaShape III Düşünmelisiniz?

Selülit ve bölgesel yağlanma oldukça yaygın bir estetik sorun. Genetik yatkınlığınız varsa sadece diyet uygulayarak ya da spor yaparak bu soruna çözüm bulamazsınız. VelaShape III sadece yağlarınızdan kurtulmanıza olanak tanımıyor. Bıçak altına yatmadan; sıkılaşmanızı, cildinizin yenilenmesini ve bölgesel yağlarınızdan kurtulmanızı sağlıyor.