Interliva’ya Hoş Geldiniz!

Interliva’ya Hoş Geldiniz!

Arzu ettiğiniz nedir? Bir dönüşüm mü, gençleşme mi yoksa tam manasıyla güzel, kaliteli bir yaşam mı? Gençliğinizi yeniden yakalamaya mı, yoksa vücudunuzu yeniden şekillendirmeye mi çalışıyorsunuz? Yoksa saçlarınız mı döküldü?

Sorun her ne olursa olsun, İstanbul, Türkiye’de
hizmet veren Interliva’da en yüksek düzeyde güvenlik, teknoloji,
profesyonellik ve ilgi bulacaksınız.

Saç ekimi, ameliyatsız estetik, estetik cerrahi uygulamaları ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm estetik ve plastik cerrahi prosedürlerinde hizmet veriyoruz. Uzun yıllara dayanan kapsamlı cerrahi deneyim, akademik eğitim ve doğal yetenekleriyle sanatlarını birleştiren Interliva doktorları, en gelişmiş yaklaşımı ve modern teknikleri kullanarak, abartılı veya yapay bir görünüm yaratmadan kişinin doğal güzelliğine tekrar kavuşması için çabalıyor.

Kapsamlı bir muayene ile başlayan yolculuk,
hastanın değerlendirilmesi ve böylece kişiye özel tedavi planının
oluşmasını sağlıyor.

Sadece mümkün olan en iyi estetik sonuca kendini adamış olan Interliva doktorları, her adımda sağlanan bakım düzeyinden heyecan duyarak hizmet veriyor.

Interliva olarak estetik cerrahi, medikal uygulamalar saç ekimi başta olmak üzere, uluslararası standartlarda sağlık hizmetini her bireyin erişimine sunma amacıyla çıktığımız yolda, insanlığın yararına eğitim, araştırma ve sağlık hizmetlerinde mükemmelliğin sağlanması ve sürdürülmesi konusunda kararlıyız.